• +90 (850) 346 2560
  • info@mobilpdks.net
ÇÖZÜMLERİMİZ

Konum verileri (GPS)
Yakın Alan İletişimi(NFC)
QRCODE

  • Mobil PDKS
  • Nisan 30, 2020

Personelinizin işe giriş ve çıkışlarını artık geleneksel cihazlar üzerinden kontrol etmenize gerek yok. Tamamen akıllı telefonlar üzerinden tüm mesai süreçlerini yönetebilirsiniz. Personelinizin, sizin belirlediğiniz konuma geldiğinde Mobil PDKS uygulamasını açarak sadece işe giriş yap butonuna basması yeterlidir.

Personeliniz işe giriş veya çıkış yaptığında siz anlık olarak yönetim panelinden görebilir ve raporlayabilirsiniz. Tüm çalışmalar kayıt altına alınarak saklanır. İstediğiniz zaman dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Mobil PDKS sayesinde işleriniz daha hızlı ve daha etkin olacaktır. Pahalı donanımlara ihtiyacınız kalmayacak.

Herhangi bir cihaza gerek kalmadan, personelinizin devamlılık bilgilerini ve tüm insan kaynakları süreçlerini tek bir mobil uygulama ile yönetebilirsiniz. Kullanımı kolay mobil uygulamamız sayesinde çalışanlarınız ile her zaman irtibat halinde olabileceksiniz. Mobil uygulamamız sayesinde giderleriniz azalacak. Ayrıca çalışanlarınız ile irtibat halinde olduğunuz için işlerinizi daha hızlı yapacaksınız.

Mobil Personel Devam Kontrol Sistemi uygulaması kullanan müşterilerimizin bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Mobil uygulamamız Mobil PDKS ve Mobil PDKS Puantör, Apple App Store ve Google Play Store tarafından onaylı mobil uygulamalardır.

Mobil PDKS uygulaması devamlı otomatik olarak güncellenmektedir. Bunun için ekstra herhangi bir ücret ödemek durumunda değilsiniz.

Uygulama ile birlikte işlerinize hız ve kolaylık katacak modüllere de sahip olabileceksiniz.

Konum Bazlı Giriş - Çıkış
Çalışanlarınızın sizin belirlediğiniz konumdayken mobil uygulama üzerinden giriş ve çıkış yapabilmelerini sağlar. İşe giriş veya çıkış yapıldığında yöneticiye bildirim gönderilir.

NFC ile Giriş - Çıkış
Çalışanlarınızın size temin edilecek olan NFC etiketini kullanarak, NFC destekli telefonları ile giriş ve çıkış yapabilmelerini sağlar. İşe giriş veya çıkış yapıldığında yöneticiye bildirim gönderilir.

Duyuru
Uygulama üzerinden gönderebileceğiniz duyurular çalışanlarınıza bildirim olarak gönderilir. Sonrasında uygulama içerisinden de duyurulara ulaşılabilir.

Telefon Rehberi
Çalışanlarınızın ihtiyaç duyacağı numaraları sisteme ekleyerek, çalışanlarınızın numaralara kolayca ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Anket
Oluşturacağınız ankete çalışanlarınızın kolayca katılmasını sağlayabilirsiniz.(Henüz aktif değil.)

İzin Yönetimi
Çalışanlarınız sistem üzerinden izin talep edebilir.

Faaliyet Yazma
Çalışanlarınız yaptıkları işleri yöneticisine yazabilir ve geçmiş yıllara dönük istenildiği zaman görülebilir.

Mesai Hesaplama
Çalışanlarınızın mesai sürelerini hesaplayabilirsiniz. Haksız mesai ödemelerinin önüne geçebilirsiniz.

Öneri / Şikayet
Çalışanlarınızın uygulama içerisinden öneri veya şikayet yazarak çalışanlarınızın problemlerini veya önerilerini bilerek çalışma koşullarını iyileştirebilirsiniz.

Online Takip
Çalışanlarınızı harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Yapay Zeka

Mobil PDKS - App Store Link: icon App Store

Mobil PDKS - Google Play Store Link: icon Google play