• +90 (850) 346 2560
  • info@mobilpdks.net
ÇÖZÜMLERİMİZ

Beacon
Bluetooth
Çözümlerimiz

  • Mobil PDKS
  • Nisan 30, 2020

Bluetooth teknolojisi sayesinde istediğiniz alanı kontrol edebilirsiniz. İsterseniz personelinizin çalışma alanında olup olmadığını veya müşterilerine özel kampanyalar sunabilirsiniz.

İstediğiniz yere yerleştireceğimiz beaconlar ile kapalı alanlarınızı GPS bağlantısı olmasa bile kapsama alanına alabiliyoruz.

Mobil PDKS sayesinde işleriniz daha hızlı ve daha etkin olacaktır. Pahalı donanımlara ihtiyacınız kalmayacak.

Personelinizin davranışlarını monitor edebileceğiniz yönetici panelimiz sayesinde anlık olarak davranışlarını dünyanın istediğiniz yerinden takip edebileceksiniz.

Beaconlar bluetooth teknolojisi ile çalışan küçük donanımlardır. Bluetooth teknolojisi sayesinde uzun süre pil ömrüne sahip olmaktadır. Bu nedenle beaconların kullanım ömürleri uzun süre gitmektedir.

Beaconlar kapsama alanları 10 metre ile 100 metre arasında değişen cihazlardır. Personeliniz beaconlara yakınlık ölçüsüne göre konum tespiti yapılmaktadır.

Mobil PDKS mobil uygulaması ile entegre çalışmaktadır. App Store veya Google Play Store dan indirdiğiniz Mobil PDKS uygulaması ile herhangi bir bağlantıya gerek kalmadan sistem arka planda çalışmaya başlayacaktır.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.